«Проблеми не можуть бути вирішені на тому ж рівні мислення, на якому вони були створені. Психотерапія допомагає змінити цей рівень мислення.»
А. Ейнштейн
У сучасному світі, повному стресу, тривог і невизначеності, психотерапія стає не просто інструментом для вирішення проблем, а справжнім мистецтвом бути поруч з людиною у важкі моменти її життя.
Психотерапія — це не просто набір технік і методик. Це мистецтво, яке вимагає глибокого розуміння, емпатії та щирого бажання допомогти. Бути поруч з людиною у її найважчі моменти — це привілей і відповідальність, яку бере на себе психотерапевт.
Запрошую вас відкрити для себе цей чудовий світ психотерапії і знайти в ньому підтримку, розуміння і можливість для особистого зростання. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі і побудувати ваше нове, гармонійне життя.
Я професійний кризовий психолог, травматерапевт, сімейний психотерапевт та спортивний психолог.
Також маю багатий досвід у тілесно — орієнтованої, Арт — та EMDR — терапії, коучінг.
Досвід роботи у цих галузях протягом 20 років професійної та приватної діяльності
Психолог — це фахівець, який отримав університетську освіту у галузі психології. Він не має прямого стосунку до медицини і психіатрії і, як правило, не може призначати ліки. Психолог надає психологічну допомогу у формі консультування з певних проблем, може проводити психологічну діагностику за допомогою різних методик та тестів, а також виконує корекцію поведінки людини.
Психотерапевт — це вузька спеціалізація. Зазвичай психотерапевт — це психолог, який обов’язково пройшов підготовку за спеціальністю «психотерапія».
Психотерапевт працює з психічно здоровими людьми. Медикаментозні засоби він не призначає (це компетенція психіатра). Психотерапевт не ставить діагнозів, не шукає захворювань.
Психотерапія — це спільне з клієнтом «лікування» за допомогою дослідження внутрішнього світу людини, її переживань і звичного мислення. Психотерапевт сприяє позитивним змінам особистості клієнта, вирішенню його внутрішніх конфліктів, покращенню якості життя та відносин з іншими людьми.
Різниця між психологом і психіатром полягає в тому, що психолог працює з психічно здоровими людьми, не виписує ліки, не ставить діагнози, а допомагає клієнту налагодити стосунки з собою та оточенням. Психіатр – це лікар, який зазвичай ставить діагнози і займається лікуванням психічних розладів з використанням медикаментів.
Психолог може знадобитися будь-якій здоровій людині. Це фахівець, який вміє слухати і чути, дивитися і бачити, відчувати іншу людину, яка прийшла на прийом, оцінити стан речей, важливих і значущих для нього, виявити основні проблеми, що заважають людині жити і відчувати себе щасливою і допомогти їй подолати труднощі.
Краще звертатися до психолога з офіційно підтвердженою профільною освітою.